Technikus munkatársat keresünk Nagykőrösre

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Nagykőrösi autóipari és ipari elektronikai részegységek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk akár azonnali kezdéssel Technikus munkakörbe munkatársat

Feladatok:

-          üzemzavar elhárítás

-          átállások elvégzése

-          termékváltásban való részvétel

-          felmerülő hibák javítása

Elvárás:

-          Technikusi végzettség (elektrotechnikus végzettség előny)

-          1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

-          több műszakos munkarend vállalása

-          Angol nyelvismeret (előny, nem feltétel)

Amit kínálunk:

-          versenyképes bérezés

-          műszakpótlék

-          próbaidő után cafetéria

-          jelenléti bónusz

-          utazási költségtérítés a törvényi előírások szerint

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk önéletrajzát a marta.bako@job-impulse.com email címre