Szerszámkészítő

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Műanyag alkatrészeket fejlesztő és gyártő GYÁLI Partnerünk Szerszámkészítő kollégákat keres, mielőbbi kezdéssel.
Feladatok:
- Fröccsöntő szerszámok javítása illetve karbantartása
- Szerszámok állapot ellenőrzése és konzerválása
- Alapvető forgácsoló munkák elvégzése
- Közreműködés új szerszámok készítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Több éves szakmai gyakorlat, de kezdő szakmához kapcsolódó képzettségű jelölteket is várunk
- Szerszámkészítő szakmai végzettség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Megbízhatóság

Amit kínálunk:
- Rendezett, biztonságos munkakörnyezet
- Versenyképes jövedelem
- Cafeteria rendszer (havi nettó 16.000 Forint)
- Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 86%-ban
- Év végi jutalom
- Egy műszakos munkarend (6:00-14:00)