Targoncavezető (homlokvillás)

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Targoncavezető kollégát keresünk, higiéniai papírtermékeket gyártó Partnerünk részére, akár azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye:

• Budapest XXIII. kerülete

Munkafeladatok:

• az alapanyagok befogadása, mozgatása, raktározása

• a késztermékek kiadása, mozgatása

• a raktári rend biztosítása

• áruátvétel, árukiadás

Elvárások:

• rendelkezel új típusú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvánnyal

• rendelkezel legalább 3-5 éves intenzív vezetőüléses-homlokvillás targoncavezetői gyakorlattal

• végeztél munkát több műszakos munkarendben

• megbízható vagy, és képes vagy az önálló munkavégzésre

Juttatások:

• versenyképes fizetés

• eseti- és időszakos jutalmak

• cafeteria juttatás

• étkezés támogatás

• termékcsomag juttatás

• év végi jutalom

• bejárási támogatás

• Dunaújvárosból és környékéről, valamint Lábatlan és környékéről céges buszjáratot biztosítunk

Munkatársaink folyamatos, 3+3 munkarendben (06:00-18:00, 18:00-06:00) dolgoznak.