CNC gépkezelő (lézervágás) - Szekszárd

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Megbízónk magyar tulajdonban lévő cég, 2007-óta lemezmegmunkálással, illetve ezzel a technológiával elkészíthető termékek komplett gyártásával foglalkozik.
Amit megbízónk kínál:
- családias, igényes munkakörnyezet
- 2 műszakos rend
- versenyképes jövedelem, éves prémium, bejárás támogatás
- munkavégzés helye: Szekszárd
Feladatok:
- szabásterv készítése
- CNC gépek programozása, beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján
- egyedi alkatrészek megmunkálása
Elvárások:
- középfokú műszaki végzettség – fémmegmunkálási terület
- lézervágó gép kezelésében jártasság
- méréstechnikai, gyártástechnológiai ismeretek
- pontos, precíz munkavégzés
- felhasználói szintű informatikai ismeretek
Előny:
- egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
- Bodor Fiberlaser gép használatában szerzett tapasztalat
- Radan program korábbi használata