Erősáramú szerviztechnikus - Budapest

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő 5 milliárdos cégcsoport része, amely teljes körű megoldást kínál ipari és lakossági generál elektromos kivitelezési területén, kiemelt projektekkel. (ipari csarnokok üzemek, lakóparkok, bevásárlóközpontok, áruházak). Bővülő csapatukba keressük az új kollégát, jellemzően Budapest, Pest-megye, ritkán országos munkavégzési feladatokra.

Feladatok:
•    Teljes villamos rendszerek telepítése alapszereléstől a szerelvényezésig
•    Tervrajzok értelmezése és betartása, anyagismeret
•    Elektromos generál kivitelezési munkák meglévő rendszereinek a karbantartása
•    Elosztószekrények gyártásában való részvétel
Elvárások:
•    Erősáramú villanyszerelői végzettség
•    RB jogosultság erős előny vagy hajlandóság az elvégzésére
•    3+ éves szakmai tapasztalat
•    Erős-és gyengeáramú kiépítésekben való jártasság
•    Jó műszaki képesség
•    Elektromos anyagismeret
•    Egyéni munkavégzésre alkalmasság
•    Megbízhatóság, igényesség
•    Ápolt megjelenés
•    B kategóriás jogosítvány
Előny: Angol vagy német nyelvismeret

Amit partnercégünk kínál:
•    Céges felszerszámozott szervizautó, Apple ipad, Mobiltelefon
•    Piaci átlag feletti alapbér
•    Év végi bónusz
•    Karácsonyi jutalom
•    Résztulajdonosi részesedés a cégből!
•    Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
•    Betanítási időszak
•    Jól szervezett munkafolyamatok, nincs túlvállalás, nincs hétvégi munkavégzés
•    Fizetett továbbképzési szakmai fejlődési lehetőségek (pl. különböző jogosítványok, érintésvédelmi, robbantástechnikai képzések, stb.)
•    Ingyenes céges nyelvoktatás