Projektmérnök - Budapest

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Megbízónkról:
- Az ipari klímatechnika egyik piacvezető, magyar tulajdonban lévő cégcsoportja
- Ipari klímák szerelése, karbantartása (áruházak, ipari létesítmények)
- Stabil, tőkeerős, folyamatosan fejlődő, növekvő cég
- Családias munkakörnyezet,emberközpontú vezetéssel, piaci átlag feletti bérezéssel

Munkavégzés helye:
Budapesten van, de a munkakör betöltéséhez vidéki helyszínekre történő rendszeres utazásra is szükség van, amihez céges autót biztosítanak

Feladatok:
•    Alvállalkozók, technikusok munkájának koordinációja, felügyelete
•    Javítási és karbantartási feladatok részletezése, kiosztása, időzítése
•    Javítási, karbantartási, kivitelezési munkák felmérése, árajánlatok készítéséhez műszaki segítségnyújtás
•    Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés az ügyfelekkel, alvállalkozókkal, technikusokkal
•    A javítási/karbantartási szolgáltatás végzése során fölmerült hibák azonnali kezelése
•    Kapcsolattartás külföldi gyártókkal jellemzően írásban

Elvárások:
•    Elsősorban gépészmérnöki végzettség, de nem feltétel
•    Pályakezdők jelentkezését is várjuk
•    Klíma- és légtechnikai területen szerzett szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel
•    Magabiztos, precíz munkavégzés
•    B kategóriás jogosítvány
•    Szakmai alázat, folyamatos fejlődés iránti elkötelezettség
•    Lendületes, fiatalos, motivált hozzáállás
•    Alap szintű angol nyelvtudás

Amit partnercégünk kínál:
•    Az egyéni tudáshoz, hozzáálláshoz mért keresetet
•    Céges autót, telefont
•    Alkalmazotti jogviszonyt, teljes munkaidőt
•    Irodai munkavégzést, esetenként irodán kívüli, helyszíni felmérésekkel
•    Képzések térítését
•    Több nagy gyártó kizárólagos magyarországi forgalmazójaként stabil munkahelyi hátteret
•    Családias szemléletű hátteret és rugalmasságot a felmerülő szakmai és magánéleti problémák megoldására