Nemzetközi Szervizmérnök - Budapest

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Megbízónk: Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére.  Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi, világszinten.
Elektromos és hibrid hajtású gépjárművek nagyfeszültségű kábeleit feldolgozó gépek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó üzletágukba keresünk most szervizmérnököt.

Feladatok:
- Magas automatizáltsági elektronikai ipari, autóipari gépek, berendezések tesztelése, telepítése, üzembe helyezése, elő-átvétele, átadása
- Hibafeltárás ügyfélnél, javítás, karbantartás főleg belföldön, de előfordulhat külföldön is
- Oktatás (ügyfelek oktatása)
- Technológiai beállítások elvégzése
- Külföldi gépátadások lebonyolítása (Kína, India, Mexikó, Közép-Kelet Európa)
- Ügyfelekkel gyártókkal, beszállítókkal való rendszeres, idegen nyelvű kommunikáció, kommunikációkban a megbízó cég érdekeinek képviselete

Elvárások:
- Végzettség: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, esetleg villamos mérnök erős gépész és informatikai tapasztalattal
- PC/PLC alapú vezérléstechnikai ismeret, programozás, informatikai tudás
- 2-3 éves szakmai tapasztalat, mechanikai szerelési tudás, erős PC ismeret, villamos ismeretek
- Minimum végzettség: Főiskola
- Angol nyelv tárgyalóképes, biztos ismerete
- B jogosítvány, gyakorlati tapasztalattal
- Számítógépes ismeretek: erős PC vagy rendszergazdai tapasztalat előny

Amit partnercégünk kínál:
- Piaci átlag feletti alapbér, kiküldetési díjak, óradíj alapú elszámolás, 13.havi fizetés
- Laptop, mobiltelefon
- Munkaruha
- Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
- Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
- Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség, elektromos-hibrid hajtású gépek
- Rendszeres továbbképzések itthon és külföldön
- Külföldi szakmai utak