Szerszámüzem vezető - Dél- Magyarország

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Megbízónk:
Német tulajdonú partnercégünk 17 éve működik Magyarországon, műanyag-, és fröccsöntött alkatrészek gyártásával foglalkozik az elektronikai és az autóipar számára.

Feladatok:
- Az irányítása alá tartozó szerszámüzem terület operatív vezetése;
- A szerszámüzem Éves költségkeretének betar(ta)tása; KPI-ok nyomonkövetése és meghatározása, minőségi mutatók, veszteségek csökkentése, hatékonyság növelése
- A szerszámüzem ellenőrzése és szervezése (műszakok, létszám szervezése)
- Új javítási és karbantartási eljárások bevezetésének támogatása, koordinálása
- A munkavállalók fejlesztése és képzési tervének elkészítése, a kompetenciaszint folyamatos fejlesztése az autóipar elvárásai szerint
- Új eszközök beruházásának tervezésében, lebonyolításában való közreműködés, műszaki véleményezés;
- A minőségmenedzsment által kitűzött célok szerszám oldalról való támogatása, részvétel a minőségi reklamációk kivizsgálásában.
- Az új fröccsöntő szerszámok tervezésének és megvalósításának koordinációja
- Fröccsöntő szerszámok élettartamának nyomon követése, szükséges beavatkozások tervezése, lebonyolítás koordinálása, javaslattétel új szerszámok elkészítésére
- Kapcsolattartás külső szerszámgyártó partnerekkel

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Szerszámkészítési, szerszám karbantartási gyakorlat (min. 3-5 év),
- Vezetői tapasztalat (min. 3 év)
- Kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
- Fröccsöntő szerszámok ismerete(metal contactor overmolding)
- Jó műszaki és elemző készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- LEAN- sigma ismeretek
- Autóipari szabványok ismerete és gyakorlati alkalmazása
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, ProEngineer)

Amit partnercégünk kínál:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Nemzetközi karrierlehetőség
- Változatos szakmai kihívások
- Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
- Szakmai képzések