Operatív vezető - Hegyeshalom

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Megbízónk:
A világ egyik legnagyobb, német érdekeltségű raktározási, logisztikai és szállítmányozó cége, amely komplex fejlesztési szolgáltatásokat nyújt integrált ellátási lánc megoldások terén.

Feladatok:
- A raktári operáció folytonosságának biztosítása, a folyamatok operatív vezetése a szerződéses nemzetközi logisztikai partnerek kiszolgálására vonatkozóan
- Műszakvezetők és raktári dolgozók munkájának irányítása, munkafolyamatok megszervezése, végrehajtatása és ellenőrzése
- Felelős a fizikai és szellemi szintű beosztottjai szakmai fejlődéséért, az emberi erőforrások felhasználásának hatékonyságáért
- Felelős a raktározási feladatok pontos kezelésének biztosításáért, a minőségbiztosítási, jogi, tűzvédelmi, munkavédelmi szabályok betartásáért
- Részt vesz a folyamatfejlesztési projektekben, a nemzetközi best-practice-ek implementálásában, proaktívan, új ötletekkel segíti a hazai hatékony üzemeltetést
- Szervezési, irányítási és adminisztrációs feladatok ellátása
- Ügyfelekkel való operatív kommunikáció, hatékony ügymenet megvalósítása, probléma megoldás
- Riportálási kötelezettség a brach manager felé

Elvárások:
- Min. középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
- 3+ év gyártásban szerzett vezetői tapasztalat
- LEAN szemlélet
- Vezetői készségek
- Gyakorlatias, problémamegoldó attitűd
- Angolnyelv-tudás
- Raktárgazdálkodási folyamatok ismerete
- Rugalmasság, terhelhetőség
- Önálló döntéshozatali képesség
- Proaktivitás, határozottság, jó kommunikációs és érdekérvényesítő készség

Amit partnercégünk kínál:
- Piaci átlag feletti alapbér, mozgó bér, cafeteria
- Családias, emberközpontú cégkultúra, stabil német családi hátterű cég, nemzetközi munkakörnyezet
- Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség, stabil iparági ügyfélkör
- Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség, önmegvalósítási lehetőség
- Rendszeres továbbképzések
- Külföldi szakmai utak