Folyamatmérnök (fröccsöntés) - Bóly

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Megbízónk

Több mint 25 éve működő, magas minőségi és technológiai színvonalat képviselő vállalkozás. Fejlődési folyamatunk újabb állomásán, a bővülő feladatkörök ellátásához, fröccsöntő üzemünkbe azonnali belépéssel az alábbi pozícióba keresünk kollegát.

Feladatok:

- Fröccsöntési munkafolyamatok elemzése és javítása
- Gyártásindítási folyamatok tökéletesítése, javítása
- Gyártáshatékonysági elemzések (költségoptimalizálás)
- Gyártási folyamatok folyamatos javítása, fejlesztése
- A gépek/berendezések folyamatos üzemelésének / karbantartásának elősegítése (TPM)
- Statisztikai elemzések, mérések, vizsgálatok elkészítése, kimutatások készítése
- Javaslattétel műszaki jellegű termelési problémák megelőzésére
- Aktív részvétel a Projekt feladatokban
- Optimalizálási javaslatok kidolgozása
- Teljesítmény mérő rendszerek, KPI mutatók fejlesztése, optimalizálása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Fröccsöntésben szerzett 3-5 éves gyártási tapasztalat (Metal overmoulding, 2 komponens)
- Autóipari tapasztalat
- FMEA, Control Plan, LEAN-Sigma, Continuos improvement (PDCA, VSM) ismeretek
REFA ismeret
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Analitikus gondolkodásmód és önálló munkavégzés
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Rubber, silicon anyagismeret előnyt jelent

Amit partnercégünk kínál:
- Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
- Változatos feladatok, karrier lehetőség
- Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet