Minőségirányítási Mérnök - Eger környéke

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Feladatok:

- Gyártott termékekkel kapcsolatos minőségbiztosítási tevékenységek irányítása, koordinálása (pl. selejtelemzések, méréstechnikák fejlesztése, minőséget érintő változtatások nyomon követése);

- Új termék bevezetésének támogatása a szükséges minőségirányítási dokumentumok elkészítésével;

- Vevőkkel, történő kapcsolattartás, reklamációk kezelése;

- A feltárt nem-megfelelőségekre, belső és külső reklamációkra ok-okozati elemzés, helyesbítő- és megelőző intézkedési tervek készítése, végrehajtásának irányítása és eredményességük ellenőrzése;

- Együttműködés a társosztályokkal (gyártás, fejlesztés, projektvezetők).

Elvárások:

- Felsőfokú minőségirányítási vagy műszaki végzettség;

- Minőségirányítási módszerek és eszközök alapismerete: Pareto elemzés, FMEA, ellenőrzési terv, képesség vizsgálatok/SPC, mérőeszköz elemzés/GR&R, 8D, Ishikawa diagram, 5 miért, stb.;

- Kézi mérőeszközök használatának ismerete;

- Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előnyt jelent;

- MS Office programok felhasználói szintű ismerete;

- 2-5 év szakmai tapasztalat, autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent;

- Jó problémamegoldó képesség;

- Kitűnő kommunikációs képesség;

- Proaktív gondolkodásmód;

- Önállóan és csapatban történő, hatékony munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

- Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból;

- Munkába járási költségtérítés;

- Éves cafetéria;

- Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér;

- Családias, biztonságos munkakörnyezet;

- Egyéb teljesítményalapú juttatások;

- Szakmai fejlődési lehetőség, annak támogatása.