Termelési anyagmozgató- Budapest XXIII.

NÉV*

LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉG

LAKÓHELY

TELEFONSZÁM*

EMAIL CÍM*

ÖNÉLETRAJZ
FÉNYKÉP
EGYÉB DOKUMENTUMOK
Töltse fel az egyéb dokumentumait: motivációs levelét, egyéb pályázati anyagát.
Maximum 3 Dokumentumot tölthet fel!

   bérigénye (Ft):   -tól   - ig
Elolvastam és elfogadom a Job Impulse Hungária Kft ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT, amely alapján hozzájárulok adataim álláspályázatok elbírálása céljából történő tárolásához és kezeléséhez.
MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Magyar tulajdonú higiéniai háztartási papírtermékeket előállító Partnerünk részére Termelési anyagmozgató kollégát keresünk, azonnali kezdéssel!

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerülete.

Feladatok:

•Az üzem területén lévő anyagok, készáruk mozgatása kézi eszközökkel, készáru rakatolása és újrafóliázása

•Az üzemben elkészült raklapok rakatolásának ellenőrzése, fóliázása, a gyártás során keletkező másodlagos nyersanyagok bálázása.

•Felettes utasítása esetén segítség nyújtása a Kézi Csomagolóknak.

Elvárás:

•alapfokú végzettség

•raktári tapasztalat

•kézi raklapemelői jártasság

•több műszakos munkarend vállalása

•állóképesség, fizikai erőnlét

Juttatások:

•korrekt fizetés

•mozgóbér, pótlékok

•étkezés támogatás

•termékcsomag juttatás

•bejárási támogatás

•hosszú távú munkalehetőség

•Dunaújvárosból és környékéről, valamint Lábatlan és környékéről ingyenes buszjárat

Irányadó munkarend:

•3+3 műszakrend (3*12 óra nappali munka, 3 nap pihenő, 3*12 óra éjszakai munka)

Egyéb:

•nem dohányzó munkahely